GALA FINAŁOWA KONKURSU NA DYPLOM INŻYNIERSKI ROKU 2023

GALA FINAŁOWA KONKURSU NA DYPLOM INŻYNIERSKI ROKU 2023
🌟 Serdecznie zapraszamy na uroczystą galę finałową Konkursu na najlepszy dyplom inżynierski z dziedziny architektury, architektury wnętrz, urbanistyki i planowania przestrzennego! 🏆
To już trzecia edycja tego prestiżowego wydarzenia, zainicjowanego przez Koło Naukowe IX Piętro i SARP Oddział Łódź. Cieszymy się, że mogliśmy być świadkami kreatywności i zaangażowania absolwentów łódzkich uczelni, którzy przysłali aż 23 niesamowite prace.
Po intensywnych obradach sędziowie wyłonili zwycięzców, których tajemnicę ujawnimy podczas gali finałowej, zaplanowanej na 25 stycznia 2024 roku. To będzie niezapomniane wydarzenie, pełne inspiracji i wspaniałych osiągnięć!
👏 Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę firm Eksa i MCKB za hojne ufundowanie nagród, a także firmom Schuco i Sto za partnerstwo w projekcie. Dzięki Waszemu wsparciu, konkurs zyskał na znaczeniu i prestiżu.
Dodatkowo, z dumą informujemy, że Konkurs na najlepszy dyplom inżynierski w tym roku cieszy się honorowym patronatem Prezydent Łodzi, Pani Hanny Zdanowskiej. To ogromny zaszczyt i dowód uznania dla naszej inicjatywy.
🗓 Zapiszcie datę - 25 stycznia 2024 r.! Spotkajmy się razem, aby uhonorować utalentowanych absolwentów i celebrować ich wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie architektury. Do zobaczenia na gali finałowej! 🌟
.