II EDYCJA KONKURSU NA NAJLEPSZĄ ŁÓDZKĄ REALIZACJĘ

II EDYCJA KONKURSU NA NAJLEPSZĄ ŁÓDZKĄ REALIZACJĘ

👉 Mamy przyjemność zaprosić Państwa na II Edycję KONKURSU NA NAJLEPSZĄ ŁÓDZKĄ REALIZACJĘ.

🔹 W ramach działania na rzecz upowszechniania architektury wpisującej się w tożsamość Łodzi oraz poprawy estetyki przestrzeni publicznej naszego miasta.

🔹 Do 4 maja br. możecie Państwo zgłaszać budynki, rewitalizacje, przebudowy czy przestrzenie miejskie (ogólnodostępne), które zostały oddane do użytkowania (ukończone) w latach 2023 - 2024.

ZGŁOSZENIA przyjmowane są w czterech kategoriach:

📍 Zrewitalizowany obiekt / zespół,
📍 Współczesna kamienica łódzka,
📍 Przestrzeń miejska,
📍 Rozwiązania proekologiczne.

👉 Kandydatów do Nagrody Architektonicznej Prezydent Miasta Łodzi może zgłosić każdy mieszkaniec miasta Łodzi oraz inwestorzy, pracownie architektoniczne i sami projektanci, za pośrednictwem poniższego formularza.

🔅 Link do ZARZĄDZENIA oraz REGULAMINU znajduje się 👉 TUTAJ

Wszystkich Kolegów i Koleżanki gorąco zachęcamy do udziału w konkursie.

Poniżej laureaci I Edycji Nagrody Architektonicznej Prezydenta Miasta Łodzi. 👇👇👇