POGOTOWIE PORTFOLIO

POGOTOWIE PORTFOLIO
Zapraszamy wszystkich studentów (-ki) i absolwentów (-ki) kierunków architektonicznych na wydarzenie organizowane przez Sekcję Młodych SARP Łódź, które odbędzie się 23 kwietnia w Fabryce Aktywności Miejskiej, ul. Tuwima 10. Chcemy pomóc Wam w tworzeniu doskonałego portfolio. Będą na Was czekać doświadczone architektki i architekci, aby przyjrzeć się Waszym pracom fachowym okiem i udzielić wsparcia. W najbliższych dniach będziemy ujawniać nazwiska tutorów 🙂
Spotkanie będzie miało formę warsztatów. Zachęcamy do przyniesienia wydrukowanego portfolio lub plików w wersji elektronicznej (nie zapomnijcie o laptopie, nie będziemy mieli sprzętu do pożyczenia).
Aby wziąć udział, konieczne jest zgłoszenie się. Prosimy o wysłanie e-maila na adres mcyganek.sarp.lodz@gmail.com i podanie numeru telefonu, roku studiów (lub lat po ukończeniu studiów) oraz nazwy uczelni. W odpowiedzi otrzymacie numer grupy warsztatowej, do której zostaliście przydzieleni.
Idea Pogotowia Portfolio została stworzona przez naszych kolegów i koleżanki z Sekcji Młodych Warszawskiego Oddziału SARP i spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Liczymy, że w Łodzi będzie podobnie 🙂
Patronat medialny nad wydarzeniem objął magazyn Architektura&Biznes. Dziękujemy naszym sponsorom: Beelight, Forbo, STO, Schüco, Tubądzin.
Do zobaczenia 23 kwietnia w Fabryce Aktywności!